Edit Content

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

درمان رادیوفرکوئنسی

درمان رادیوفرکوئنسی

پیری پوست فرایند مزمنی است که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء ماورابنفش همچنین بالا رفتن سرعت پیدا کند.

روش های درمانی و جراحی متعددی برای جلوگیری و برای به تاخیر انداختن روند پیری پوست معرفی شده اند در دهه های اخیر دستگاه های لیزر پیشرفت بسیار قابل توجهی در این باره عرضه جراحی و زیبایی وارد شده است.

برای بهبود کلاژن و جوانسازی از لیزر های تهاجمی و غیرتهاجمی و بسیار زیادی استفاده می‌کنند با این وجود این روش می‌تواند عوارضی مانند مدت زمان بهبود طولانی تغییر رنگدانه پوست و التهابات پوستی همراه باشد.

امواج رادیوفرکانسی و رادیویی از سال ها قبل به واسطه متخصصین به عنوان در مورد جهت بسته شدن پوست های شل و افتاده و همچنین در جوانسازی پوست استفاده شده است و همچنین در بسیاری از مراکز درمانی و متخصص های پوست از آن استفاده می کند.

در واقع در این متد پس از خاموش کردن با استفاده از دستگاه رادیوفرکوئنسی این امواج به سطح پوست می توانند این امواج رادیوفرکوئنسی به تدریج به عمق آن یعنی به درم منتقل می کنند.

استفاده از این روش درمانی عارضه چندانی نخواهد داشت این واژه ضروری برای ضرری برای پوست به ارمغان می آورند و یک متدد تهاجمی است.

امکان دارد از سرطان سریع برای کوتاه مدت این تاثیر موقت ناشی از انقباض و کشیدگی لایه های زیر پوست است.

در نهایت هم باعث لیفت موقت پوست می گردد با تکرار جلسات درمانی به واسطه خطرات درونی آن طولانی‌تر خواهد شد و تجربیاتی در جلسه جدید به وجود می‌آید.

علاوه بر کشیدگی پوست باعث سفت شدن و شل شدگی پوست در قسمت پایین و از بین بردن چین و چروک های پوست که در قسمت های مختلف می شود.

استفاده از رادیوفرکوئنسی به جهت سفت شدن پوست و جوانسازی یک کاملا غیرتهاجمی است و نیاز به جراحی ندارد در طول زمان استفاده از آن جریان از الکترودهای دستگاه و لایه‌های مختلف انتقال پیدا میکند.

با گرم کردن بافت های پوست سبب تحریک کلاژن و الاستین در قسمت های مختلف پوست می شود و پوست را سفت می کند.

جز روش های بسیار کم تهاجمی امکان دارد و متوسط در طول درمان احساس کند که از روش رادیوفرکوئنسی برای جوان سازی و افزایش استحکام بافت پوست استفاده می گردد.

نیاز به ریکاوری و مراقبت های بعد از آن نیز پوست چروکیده و افتاده چین و چروک و خطوط ریز و از موارد متعددی هستند که با استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی کاملا درمان می شود.

با گذشت زمان الاستین و کلاژن که دو ماده موجود در پوست تجزیه می گردد و باعث می‌شود پوست خاصیت ارتجاعی خودش را از دست بدهد و تولید جدید این مولفه ها با از بین بردن چین و چروک های ریز کمک بسیار زیادی می کند و استحکام پوست می گردد.

در ادامه شما را با این روش اشنا می کنیم برای اطلاعات بیش تر متن را تا انتها بخوانید.

رادیوفرکوئنسی سوزنی

رادیوفرکوئنسی سوزنی
رادیوفرکوئنسی سوزنی

به جهت عملکرد این روش درمانی از رادیوفرکویئنسی های سوزنی هم استفاده می کنند ولی من که از نهادهای مختلف و متناسب با نوع و ضخامت پوست افراد امداد افتادگی پوست همزمان به صورت بسیار آرام و بدون درد آنها را وارد پوست می کند.

مدت بسیار کوتاهی است و در کسری از ثانیه امواج رادیوفرکوئنسی را به صورت مستقیم وارد پوست می کند، که این متد درمانی بسیار تاثیر گذار تر است و به صورت مختصر یا متوسط در سطح پوست ایجاد خواهد شد.

که با استفاده از کرم های مرطوب کننده سریع از بین خواهند رفت.

اثر بخشی بسیار زیاد است و علاوه بر اثرات ضد چروک و جوانسازی و سفت شدن و همچنین از بین بردن افتادگی و شل شدگی پوست بر کم شدن و جمع شدن منافذ پوست کمک بسیار زیادی می‌کند و بهبود قابل ملاحظه‌ای در لکه های قهوه ای و حتی در قرمز در جوش ها می گذارند.

امواج را به زیر پوست انتقال میدهد و میزان آنها قابل تنظیم است بر حسب نوع پوست و منطقه پوست و همچنین کاربرد درمانی آن تنظیم کند.

رادیوفرکوئنسی سوزنی انواع و اقسام مختلفی دارد و بهتر است زیر نظر افراد متخصص صورت گیرد.

اثرات مطلوب در سریع ترین زمان ممکن و در جلسات کمتر نتیجه آن را خواهید دید در این روش سریع و مدت زمان کوتاه به امواج رادیویی را با لایه میانی و سرگیجه پوست منتقل می‌کند.

دمای لازم برای تاثیر درمانی مصوبه در مدت زمان کوتاهی به وجود خواهد آمد رادیوفرکوئنسی سریع و مستقیم سوزن ها بدون درد وارد پوست شده و از سوزن و لایه‌ های مختلف پوست در یک زمان بسیار کوتاه وارد می شوند.

لذت به جلسه تمرین در این مدت کمتر می‌شود و می‌تواند همان از لیزرهای تهاجم و تسهیلات لازم بالایی را به وجود آورد و اینکه عوارض جانبی خاصی مثل زخم و سوختگی را تعویض ایجاد کند مورد سوزن ها بدون درد هستند.

خونریزی و خونمردگی در محل ورود و خروج سوزن به وجود نخواهد آمد همچنین علاوه بر عدم وجود خونریزی و در خون مردگی و کبودی ایجاد نخواهد شد و قرمزی پوست بعد از لیزر ها به وجود می آید در این روش بسیار نادر است.

چگونه رادیوفرکوئنسی سبب استحکام بافت پوست میشود؟

چگونه رادیوفرکوئنسی سبب استحکام بافت پوست میشود؟
چگونه رادیوفرکوئنسی سبب استحکام بافت پوست میشود؟

پوست با استفاده از رادیو فرکانسی با هدف قرار دادن بافت میانی پوست و یا اپیدرم با انرژی فرکانسی رادیویی بسیار تاثیرگذار است انرژی باعث ایجاد کرده و در نتیجه تولید کلاژن جدید می گردد این روش باعث به وجود آمدن بافت می شوند.

برای بدن بافت جدید ایجاد می‌نماید و تولید کلاژن را تحریک می گویند و باعث میشود که فیبرهای کلاژن سخت را کوتاه‌تر شود که با ایجاد هیپ هاپ مولکول های تشکیل دهنده کلاژن آسیب خواهند دید.

در چه خاصیت ارتجاعی برای آنها به وجود می آید از استحکام پوست افزایش پیدا می کند و  به‌عبارتی پوست سفت می شود.

دستگاه رادیوفرکوئنسی در طول درمان جریان متناوب را از نوک الکترود به بافت پوست ارسال می کند این فرایند میزان رنگدانه ملانین موجود در لایه بیرونی پوست را دور می‌زند و باعث می شود درمان با این روش به دلیل به رنگ پوستی خاصی نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *